Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další sebevražda?! Moderátorka a zpěvačka Šárka Tomanová (+ 39) za záhadných okolností zemřela! Spekuluje se dokonce o tom, že bývalá parťačka Přemka Podlahy (69) z Receptáře prima nápadů ze světa odešla dobrovolně. Je veřejným tajemstvím, že po vyhazovu z oblíbeného kutilského pořadu se Šárce zhroutil svět.

Pracovní nabídky se nehrnuly, postupně se přidaly finanční problémy a krize v manželství s Josefem Libickým, se kterým se letos v dubnu rozvedla. Zpackaný život začala Tomanová po vzoru některých kolegů z branže léčit svérázným způsobem - alespoň na chvíli jí pomáhal zapomenout koktejl z alkoholu a silných léků. Tahle léčba si ale brzy vybrala svoji daň a Šárka skončila na psychiatrii. Ani tady jí bohužel nedokázali pomoct... Tomanová se tak stala další známou osobností, která za svým těžkým osudem udělala hodně tlustou a hlavně nesmazatelnou čáru.
 

Není tomu tak dávno, kdy showbyznys šokovala zpráva o tragické smrti hudebního mága Karla Svobody (+ 68), loni v červenci se zase stylista Dan Procházka (+ 26) otrávil barbituráty.
 

Naštěstí jsme ale nedospěli do stadia, ve kterém se nyní ocitl zahraniční showbyznys. Tam se hlavně mezi mladšími hvězdami a hvězdičkami stalo módou sebevraždou vyhrožovat anebo si na ni alespoň hrát. Padlou popovou princeznu Britney Spears (25) zhýralý život a pobyt v léčebně tak vykolejil, že lítala po chodbách, křičela, že je Antikrist, a hrozila, že se zabije. Herečka Lindsay Lohan (20), která teď víc pije a sjíždí lajny kokainu, než hraje, si zase před nedávnem hrála s ostře nabroušeným nožem... A Paris Hilton (26)? Ta mluví o sebevraždě zřejmě proto, že její vězeňská cela stále není natřená na růžovo...